7 lipiec 2020

Wypadek z udziałem motocyklisty- apelujemy o ostrożną jazdę!

fot. KMP w Rybniku
Rybniccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Rymera w Rybniku. Tym razem kierujący osobówką zderzył się z motocyklistą. 24-letni kierujący jednośladem doznał ogólnych obrażeń i został przewieziony do szpitala w Rybniku. Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
REKLAMA

Rybniccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 07.30 na ulicy Rymera w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z rybnickiej drogówki wynika, że jadący skodą, 54-letni mężczyzna podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocykliście jadącemu prawidłowo w kierunku ulicy Górnośląskiej i doszło do zderzenia tych pojazdów. 24-letni kierowca suzuki doznał ogólnych obrażeń ciała i został zabrany do szpitala w Rybniku. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Nadmierna prędkość, brak koncentracji i lekkomyślność to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
118593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rybniku

kiedy
2021-01-31 18:00
miejsce
Teatr Ziemi Rybnickiej, Rybnik,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 18:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Radlin,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-19 19:00
miejsce
Dom Kultury Rybnik-Chwałowice,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-19 19:00
miejsce
Teatr Ziemi Rybnickiej, Rybnik,...
wstęp biletowany